Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
zajęcia prowadzone w okresie STYCZEŃ - CZERWIEC 2018

Kontakt: zajecia@ssm.gda.pl

LP DZIELNICA PLACÓWKA RODZAJ ZAJĘĆ ROZKŁAD ZAJĘĆ
1 BRĘTOWO Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Leśna Góra 2 piłka nożna dz./ch. sob. 9:30-11:00
sob. 11:00-15:00
2 BRZEŹNO ZSO nr 10 (Szk. Podst. nr 18, XXIII LO) ul. I. Krasickiego 10 cheerleaders dz. pon. 17:30-19:00, pt. 17:00-18:30
3 CHEŁM Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Reformacka 18 zajęcia na basenie GOS przy ul. Chałubińskiego nauka pływania dz./ch. pt. 9:15-10:45
Szkoła Podstawowa nr 8, ul Dragana 2 gimnastyka kompensac. dz./ch. wt. i śr. 16:30-18:45
lekkoatletyka dz./ch. wt. i śr. 18:45-19:30
ORLIK wt. 17:00-22:00, czw. 18:00-21:00, pt. 18:00-22:00, sob. 16:00-20:00, niedz. 9:00-13:00
4 DOLNE MIASTO Szkoła Podstawowa nr 65, ul. Śluza 6 smocze łodzie dz./ch. wt. 16:15-17:45, czw. 16:15-17:45
piłka siatkowa chł./dz. pon.i czw. 13:35-15:05
turystyka dz./ch. sob. 9:00-12:00
turystyka dz./ch. sob. 9:00-12:00
5 KIEŁPINO GÓRNE Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Otomińska 72 gry zespołowe dz./ch. wt. 17:00-18:30, śr. 14:00-15:30
zajęcia taneczne dz./ch. wt. i śr. 14:20-15:50
gry zespołowe dz./ch. pon. i śr. 14:20-15:50
6 MŁYNISKA Zespół Szkół Energetycznych, ul. Reja 25 nauka pływania dz./ch. pt. 14:45-19:15
pływanie korekcyjne dz./ch. pt. 14:15-19:30, sob. 13:15-14:45
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 gimnastyka korekcyjna dz./ch. czw. 12:30-14:00

turystyka dz./ch. wt. 7:15-8:00, śr. 13:45-16:45, sob. 10:00-12:15
7 MORENA Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Marusarzówny 10 pływanie synchroniczne dz. wt.15:00-18:00, pt. 15:45-18:45, sob. 11:00-14:00 ostatnia sob.mies.
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. P.Gojawiczyńskiej 10 gimnastyka korekcyjna dz./ch. pon. 8:50-9:35, wt. 9:45-10:30
gimnastyka kompensac. dz./ch. pon. 9:45-11:15, wt. 13:45-15:15
gry zespołowe dz./ch. śr.16:30-18:00, pt. 15:30-17:00
lekkoatletyka - dz./chł. wt. i czw. 15:30-18:00
8 NOWY PORT Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2, ul. Góreckiego 16 turystyka dz./ch. pon. 15:30-18:30, śr 11:00-13:15
Szkoła Podstawowa nr 55, ul. Wolności 6a piłka siatkowa chł. wt. i pt. 14:30-16:00
piłka siatkowa dz./ch. śr. i czw. 13:30-15:00
gry zespołowe dz./ch. pon. 13:30-15:00, czw. 15:16:30
ZSO nr 5, ul. Na Zaspę 31a piłka nożna ch., siłownia ch. wt. i śr. 15:30-17:00
ORLIK pon.-pt. 16:00-20:30, sob.-niedz. 11:00-14:00, 16:00-19:00
9 OLIWA Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Wąsowicza 30 zajęcia na sali przy ul. Cystersów 13 piłka nożna chł. wt. i pt. 17:00-18:30
piłka nożna chł. pon. i czw. 17:00-19:00
tenis ziemny dz./ch. wt. 14:30-16:00, czw. 12:45-13:30, 14:30-16:00, sob. 10:00-12:15
piłka ręczna dz./ch. pon. 16:20-17:05, sob. 10:15-11:45
10 OLSZYNKA Szkoła Podstawowa nr 59, ul. Modra 2 piłka nożna dz./chł. pon. i śr. 17:00-18:30
smocze łodzie dz./ch. od kwietnia zajęcia na Przystani Wioślarskiej przy ul. Siennickiej 5 pon. i czw. 18:00-19:30
11 ORUNIA Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Ubocze 3 piłka nożna ch. wt. i czw. 17:00-19:30, sob. 8:00-12:00
Szkoła Podstawowa nr 19 ul. Emilii Hoene 6 piłka ręczna dz./ch. pon.17:00-17:45, czw. 15:30-16:15, pt. 12:30-14:00
rekreacyjne ogólne dz./ch. pon. 14:00-15:30, wt. 13:00-14:30
gimnastyka kompensac. dz./ch. pon i śr. 15:40-17:10
turystyka dz./ch. wt 15:30-17:00, sob. 9:30-14:00
rekreacyjne ogólne dz./ch. śr. 15:40-17:10, sob. 10:15-14:00
rekreacyjne ogólne dz./ch. pon., wt., śr., czw. 16:00-17:30
turystyka dz./ch. wt. 15:30-17:00, sob. 9:.30-14:00
Szkoła Podstawowa nr 56, ul. Małomiejska 8a gry i zabawy zespołowe dz./ch. pon. 13:30-15:00, śr. 14:35-16:05
12 OSOWA Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Siedleckiego 14 fitness wt. i pt. 16:30-18:30
ZSO nr 2, ul. Wodnika 57 koszykówka, gry i zabawy dz./ch. wt. i czw. 16:30-18:00
ORLIK pn. 16:30-17:30, 19:30-22:00, wt. 16:00-2:00, śr. 16:30-21:30, czw. 13:00-22:00, pt. 17:30-22:00, sob. 8:00-17:30
13 PRZERÓBKA Przystań Wioślarska ZSO nr 6, przy ul. Siennickiej 5 smocze łodzie dz./ch. pon. 17:30-19:45, wt. 18:00-19:30, czw. 18:00-19:30, pt. 17:30-19:45, sob. 13:00-16:00
wioślarstwo dz./chł. sob. 9:00-12:00
Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6, ul. Głeboka 11 ORLIK pon.-czw. 16:00-22:00; sob.- niedz.11,00-17,40
Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Sienna 26 gry zespołowe, siatkówka, nordic walking śr. 16:30-18:30 siatkówka, czw. 17:00-19:00 wycieczki rower.
14 PRZYMORZE Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Jagiellońska 14 pływanie korekcyjne dz./ch. sob. 8:00-11:00
nauka pływania dz./ch. czw. 19:45-20:45
pływanie korekcyjne dz./ch. pon. 17:00-17:45, pt. 19:15-20.45
Szkoła Podstawowa nr 44, ul. Jagiellońska 24 piłka ręczna dz./ch. pon. 15:20-17:35
gimnastyka korekcyjna dz./ch. wt. 12:55-14:30, śr. 13:45-14;30
Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Opolska 9 gimnastyka kompensac. dz./ch. pon. 15:15-16:45, pt. 15:50-17;20
lekkoatletyka dz./ch. pon. 16:00-17:30, śr. 15:30-17:00, czw. 15:30-18:30, sob. 9:00-12:00
animacja czasu wolnego dz./ch. śr. 12:30-16:00, czw. 13:30-17:00
Szkoła Podstawowa nr 79, ul. Kołobrzeska 49 szachy dz./ch. wt. i pt. 14:30-16:00
Szkoła Podstawowa nr 60, ul. Chłopska 64 badminton dz./ch. wt. i czw. 13:00-15:00
Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Arkońska 17 koszykówka, gry i zabawy dz./ch. pon. 14:30-16:00, wt., śr., czw. 15:30-17:00
Ogólnokształcące Szkoły Sportowe, ul. Kołobrzeska 77 ORLIK pon.-pt.16:00-22:00, sob.-niedz. 10:00-15:00
15 SIEDLCE Szkoła Podstawowa nr 58, ul. Skarpowa 3 zajęcia plastyczne dz./ch. śr. 14:30-16:30
Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Kartuska 126a gry zespołowe dz./ch. śr. 15:00-17:00, czw. 17:30-19:30
16 SOBIESZEWO ZKPiP nr 1, ul. Tęczowa 6 piłka nożna dz./ch. pon. 16:30-18:30, czw. 17:00-19:00
Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Tęczowa 1 piłka nożna ch. pon. i śr. 13:30-16:30
17 STOGI Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Kłosowa 3 piłka nożna dz./chł. wt. 16:00-18:00, czw. 17:00-19:00
piłka nożna dz./chł. pon. i śr. 16:00-17:30
piłka siatkowa dz./chł. wt. 18:30-19:00, czw. 18:40-20:10
18 SUCHANINO Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Czajkowskiego 1 nauka pływania dz.i ch. wt. 15:45-18:00
pływanie korekcyjne dz./ch. czw. 15:45-18:00
gimnastyka kompensac. dz./ch. pon. 16:00-17:30, śr. 16:00-19:00
pływanie kompensacyjne dz. pt. 17:00-17:45, 18:00-18:45
gimnastyka korekcyjna dz./ch. wt. i czw. 15:00-15:45, 18:15-19:00
pływanie korekcyjne dz./ch. wt. i czw. 15:45-18:00
Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Beethovena 20 cheerleaders dz. pon. 15:00-16:30, czw. 17:00-18:30
cheerleaders dz. wt. 17:30-19:00
piłka nożna ch. wt. 12:45-14:15
pilka siatkowa dz./chł pt. 13:30-15:00
ORLIK pon.-pt. 17:00-21:00
19 ŚRÓDMIEŚCIE Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26, ul. Karpia 1 turystyka dz./ch. śr. 8:00-10:15
Szkoła Podstawowa nr 67, ul. Żabi Kruk 5 piłka nożna dz./ch. pon. i czw. 17:00-19:00,
siłownia ch. pon. i czw. 15:15-16:45
piłka ręczna dz./ch. pon. 15:15-16:45, czw. 16:15-17:45
akrobatyka, zapasy dz./ch. wt.i czw. 15:30-17:00
20 ŚWIBNO Szkoła Podstawowa nr 88, ul. Boguckiego 44 smocze łodzie dz./ch. od kwietnia zajęcia na Przystani Wioślarskiej przy ul. Siennickiej 5 wt. i pt. 18:00-19:30
21 WRZESZCZ GOS, ul. Traugutta 29 lekkoatletyka dz./chł. pon. i czw. 15:30-17:45 sob. 10:-11:30
GOKF, Al. Grunwaldzka 244 cheerleaders dz. pon. 17:30-19:00, śr. 18:30-20:00
lekkoatletyka dz./chł. śr. 16:30-18:00, sob. 9:00-12:00
lekkoatletyka dz./chł. pon. 15:30-18:30, sob. 9:00-12:00
lekkoatletyka dz./chł. pon., śr., czw. 15:45-18:45, sob. 9:00-12:00
SSM, Al. Grunwaldzka 244 animacja czasu wolnego dz./ch. pon. 9:00-15:30, wt. 9:00-15:30
zajęcia turystyczne dz./ch. zajęcia po uzgodnieniu telefonicznym
zajęcia plastyczne dz./ch. pon. 8:30-14:30, wt. 9:00-15:00
X LO, ul. Kościuszki 8b cheerleaders dz. wt. i czw. 16:30-18:00
zajęcia taneczne latino solo dz. wt.i pt. 16:30-18:00
cheerleaders dz. wt. 15:30-17:00, czw. 16:30-18:00
ORLIK pn.-śr. 16:00-22:00, czw.-pt. 16:00-18:00
Państwowe Szkoły Budownictwa, Al. Grunwaldzka 238 piłka siatkowa dz. pt. 16:00-18:15
Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Matki Polki 3A piłka siatkowa dz. zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) pon. i śr. 16:45-19:00
lekkoatletyka dz./chł. zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) pt. 15:00-16:30
ćwicz. gimnastyczno-usprawn. śr. 17:15-18:15
piłka nożna wt. i czw. 15:30-17:00, pt. 14:30-16:00
piłka siatkowa zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) śr. 14:30-16:00
pika nożna zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) pon. 14:30-16:00
pika nożna zajęcia na ul. Traugutta 92 (dawne Gim 26) wt. 15:30-17:00
Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Czarnieckiego 2 lekkoatletyka dz./chł. wt. 16:00-17:30, czw. 16:30-18:00
zajęcia taneczne śr. 13:00-14:00
gimnastyka artystyczna pon. i wt. 13:30-14:15
Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Srebrniki 10 ćwicz. gimnastyczno-usprawn. pon. 17:30-18:30
ścianka wspinaczkowa po. 16:15-17:15
piłka nożna pt. 16:00-17:30
Szkoła Podstawowa nr 49, Al. Legionów 11 turystyka dz./ch. wt. i pt. 14:30-16:00
Szkoła Podstawowa nr 52, ul. Kościuszki 111 piłka nożna dz./ch. pon. 19:00-21:00, czw. 14:30-16:30
22 ZASPA XV Liceum Ogólnokształcące, ul. Pilotów 7 nauka pływania dz./ch. wt. 17:00-18:30, sob. 8:00-8:45
pływanie korekcyjne dz./ch. wt. 18:30-20;00, czw. 16:15-20:00, sob. 8:45-9:30
nauka pływania dz./ch. czw. 16:15-17:45
pływanie korekcyjne dz./ch. wt. 17:00-20:00, czw. 17:45-20:00, sob. 8:00-9:30
Szkoła Podstawowa nr 92, ul. Startowa 9 piłka ręczna dz./ch. pon. 13:00-13:45, śr. 13:45-15:15, czw. 17:15-18:00
gimnastyka korekcyjna dz./ch. pon. 13:55-14:40, 15:35-17:05, śr. 14:40-16:55
pilka nożna pon. 16:00-17:30, pt. 16:00-17:30
piłka nożna pon. 18:30-20:00, śr. 18:00-19:30
piłka siatkowa wt. 16:30-18:30, pt. 18:00-20:00
ZSO nr 8, ul. Meissnera 9 badminton dz./ch. śr. 15:30-17:30, sob. 10:00-12:00
piłka siatkowa dz. pon. 14:30-16:00, wt. 15:30-17:45, czw. 14:30-17:00
23 ŻABIANKA Szkoła Podstawowa nr 89, ul. Szyprów 3 gimnastyka korekcyjna dz./ch. wt. i czw. 13:45-14:30
gimnastyka kompensac. dz./ch. wt. i czw. 14:30-16:00
zajęcia ogólnorozwojowe z akcentem na piłkę nożną wt. i pt. 17:15-19:15
Szkoła Podstawowa nr 77, ul.Orłowska 13 zajęcia na pływalni dla dz./ch. pt. 12:00-15:00
przy ul. Dąbrowszczaków 35
piłka siatkowa dz. wt. 13:40-15:10, śr. 14:40-16:10
gry zespołowe ch. pon. i wt. 13:30-15:00
ORLIK pon. 15:00-22:00, wt. 15:00-17:00, 19:00-22:00, śr. 17:00-22:00, czw. 15:00-22:00, pt. 15:00-22:00, sob. 12:00-15.00 (co 2-ga w miesiącu)
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 piłka nożna chł. śr. 17:15-20:30, pt. 17:00-19:45
śr. 17:15-20:30, pt. 17:00-19:45
ORLIK pn.-wt.17,00-22,00; śr.18,00-22,00; czw.-pt.17,00-22,00; sob.10,00-16,00; niedz.10,00-15,00