Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego
rok szkolny 2018/2019

Kontakt: biuro GZSiSS 58 520 68 50

Zajęcia lipiec 2019

LP DZIELNICA PLACÓWKA RODZAJ ZAJĘĆ MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ GRUPA WIEK. ROZKŁAD ZAJĘĆ
LP Dzielnica Placówka Rodzaj zajęć Miejsce prowadzenia zajęć Grupa wiekowa Rozkład zajęć
1 Brętowo Szkoła Podstawowa nr 38, ul. Leśna Góra 2 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych poniedziałek 16:30 - 20:30;
czwartek 16:30 - 20:30
2 Brzeźno Stadion letni piłka ręczna plaża bez ograniczeń wiekowych czwartek 19:00 - 21:00
3 Kokoszki Pozytywna Szkoła Podstawowa, Azaliowa 18 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych środa 17:30 - 19:30
4 Oliwa Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Opacka 7 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych 01.07.2019 - 14.07.2019:
wtorek 10:00 - 12:00 oraz 17:00 - 19:00
czwartek 10:00 - 12:00 oraz 17:00 - 19:00
5 Orunia Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Hoene 6 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych poniedziałek 18:00 - 20:00;
wtorek 18:00 - 20:00
futsal sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych od 15.07.2019
poniedziałek 20:00 - 22:00
gimnastyka z elementami siłowymi salka gimnastyczna małą bez ograniczeń wiekowych od 15.07.2019
poniedziałek 16:00 - 18:00
Szkoła Podstawowa nr 40, ul.Stroma 19 bieganie zbiórka na boisku szkolnym - zajęcia w terenie bez ograniczeń wiekowych od 15.07.2019
wtorek 19:00 - 21:00
CKZiU Nr 2, ul. Smoleńska 5/7 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych poniedziałek 15:00 - 17:00;
środa 15:00 - 17:00
6 Osowa ZSO nr 2, ul. Wodnika 57 (SP nr 33, XXIV LO) fitness salka gimnastyczna małą bez ograniczeń wiekowych wtorek 19:00 - 21:00;
czwartek 18:00 - 20:00
Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Prof. M. Siedleckiego 14 nordic wallking koniec ul. Juraty, przy lesie bez ograniczeń wiekowych sobota 8:00 - 10:00
7 Przeróbka Zespół Szkół Ogólnokształących nr 6, ul. Głęboka 11 wioślarstwo/smocze łodzie/kajaki Przystań Wioślarska przy ul. Siennickiej 5 bez ograniczeń wiekowych 01.07.2019 - 14.07.2019:
poniedziałek 10:00 - 12:00
wtorek 10:00 - 12:00
środa 10:00 - 12:00
czwartek 10:00 - 12:00
piątek 10:00 - 12:00
sobota 10:00 - 12:00
Szkoła Podstawowa nr 61 ul. Sienna 26 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych poniedziałek 18:30 - 20:30;
środa 18:30 - 20:30
8 Przymorze Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Opolska 9 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wtorek 19:00 - 21:00;
środa 19:00 - 21:00;
czwartek 19:00 - 21:00
9 Sobieszewo ZKPiP nr 1, ul. Tęczowa 6 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych poniedziałek 9:00 - 13:00
środa 9:00 - 13:00
10 Strzyża Szkolne Schronisko Młodzieżowe, al. Grunwaldzka 244 siatkówka plażowa boiska plażowe bez ograniczeń wiekowych poniedziałek 17:00 - 20:00
środa 17:00 - 20:00
czwartek 17:00 - 20:00
11 Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 65, ul. Śluza 6 kajaki przystań Motława bez ograniczeń wiekowych wtorek 16:00 - 18:00
czwartek 16:00 - 18:00
Szkoła Podstawowa nr 67, ul. Żabi Kruk 5 piłka nożna boisko szkolne bez ograniczeń wiekowych 01.07.2019 - 14.07.2019:
poniedziałek 10:00 - 12:00
wtorek 10:00 - 12:00
środa 10:00 - 12:00
czwartek 10:00 - 12:00
piątek 10:00 - 12:00
12 Wrzeszcz Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Czarnieckiego 2 bieganie zbiórka na boisku szkolnym - zajęcia w terenie bez ograniczeń wiekowych od 18.07.2019
czwartek 18:00 - 20:00
13 Zaspa Szkoła Podstawowa nr 92, Startowa 9 piłka ręczna sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych poniedziałek 19:00 - 21:00
14 Żabianka Szkoła Podstawowa nr 89, Szyprów 3 siatkówka sala gimnastyczna bez ograniczeń wiekowych wtorek 17:00 - 19:00
piątek 18:00 - 20:00