facebook
   zmiana czcionki: 
  +  
  domyślna  
  –  


Aktualności


2024 | 04 | 15

Zapraszamy na XVII edycję Rodzinnego Biegu Gdańszczan


26 maja 2024 r. na terenie Parku im. Ronalda Reagana odbędzie się XVII edycja Rodzinnego Biegu Gdańszczan. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas aktywnie na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Gwarantujemy, że atrakcji nie zabraknie!

Po dwóch latach przerwy wracamy do klasycznego biegania. Trasa przebiegnie urokliwymi alejkami parku i liczyć będzie ok. 3,5 kilometrów, a każdy kto ją pokona i dobiegnie do mety - otrzyma pamiątkowy medal.

Aby wziąć udział w biegu wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo w systemie elektronicznym ELEKTRONICZNEZAPISY. W tym roku uczestnicy pobiegną w jednej kategorii, a więc całe rodziny zmierzą się z tym samym dystansem jednocześnie. Elektroniczne zapisy do bieg ruszają 15.04.2024 r.

Jak zwykle, wydarzeniu towarzyszyć będzie tzw. strefa rozrywki, w której znajdą się m.in, zabawy z animatorami, stoiska sportowe oraz wiele innych atrakcji dedykowanych zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej z foodtruckami oraz miejsca na relaks.

Konkursy z nagrodami!

Dodatkowo podczas biegu przeprowadzony zostanie konkurs na najlepsze przebranie uczestnika „Jestem z Gdańska”. Udział w tym konkursie jest dobrowolny. Aby wziąć w nim udział należy zapisać się na „XVII Rodzinny Bieg Gdańszczan” za pośrednictwem strony www.elektronicznezapisy.pl, a następnie pokonać wyznaczoną trasę w dniu biegu w specjalnym przebraniu konkursowym pt. „Jestem z Gdańska”. W grę wchodzą wszelkie nawiązania do symboli miasta. Liczymy na Waszą kreatywność! Puśćcie wodze fantazji! Każdy ma szansę na wygraną, ponieważ nagradzamy w trzech kategoriach: kobieta, mężczyzna i dziecko. Do zgarnięcia są m.in.: bony na zakupy, vouchery, bilety, nagrody rzeczowe i wiele innych. Nagrody ufundowali Partnerzy Biegu: Ambersky, Karuzela Gdańska, Galeria Bałtycka, Ziaja, Helios, Loopy’s World, U7, Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec.

O dodatkowe nagrody w postaci voucherów na zakup sprzętu sportowego powalczą również gdańskie szkoły. Zachęcamy do udziału społeczność szkolną – w tym uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Nagrodzimy trzy szkoły, których „reprezentanci” będą najliczniejszą grupą na biegu: I miejsce – 5.000 zł, II miejsce – 3.000 zł, III miejsce – 2.000 złW formularzu zgłoszeniowym należy zaznaczyć z listy szkołę, którą reprezentujesz (swój głos mogą oddać nie tylko uczniowie, ale również opiekunowie, nauczyciele, absolwenci, jak i sympatycy danej placówki).


Wszystkie atrakcje są bezpłatne i będzie można z nich skorzystać bez wcześniejszych zapisów. Te obowiązują wyłącznie na bieg. Zachęcamy, aby dołączyć do wydarzenia na facebook’u: XVII Rodzinny Bieg Gdańszczan 

Plan imprezy:

Plan imprezy:
9:00 – otwarcie biura zawodów i możliwość odebrania pakietów startowych
10:45 – wspólna rozgrzewka
11:00 –START
11:45 – podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom konkursu
14:00 – podziękowanie wszystkim uczestnikom za udział w imprezie
15:00 – zamknięcie „miasteczka rozrywki” i pożegnanie gości

 

*Plan imprezy może ulec zmianie, uczestnicy proszeni są o śledzenie wszelkich zmian i informacji dotyczących biegu.

 

W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań związanych z Rodzinnym Biegiem Gdańszczan zapraszamy do kontaktu: biuro@ssm.gda.pl

Lokalizacja wydarzenia:
Park im. Ronalda Reagana. Dojście do miejsca zbiórki od ulicy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) na wysokości sklepu „Biedronka”.


Uwaga!
Odbiór numerów startowych i chipów będzie możliwy wyłącznie w dniu wydarzenia w niedzielę 26 maja od godziny 9:00.

 

Załączniki:

  1. Regulamin XVII Rodzinnego Biegu Gdańszczan
  2. Regulamin Konkursu
  3. Zarządzenie dyrektor GZSiSS


 

Zobacz również

Wyszukaj

Zobacz galerię

logo GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego

Al. Grunwaldzka 244 , 80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl
elek. skrzynka podawcza ePUAP: /GZSISS/SkrytkaESP

Szkolne Schronisko
Młodzieżowe w Gdańsku

Al. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 520 68 51
grunwaldzka@ssm.gda.pl

Filia SSM Wałowa

ul. Wałowa 21
80-858 Gdańsk
tel. 48 58 301 23 13
walowa@ssm.gda.pl

Filia SSM

ul. Kartuska 245B
80-125 Gdańsk
tel. 48 58 302 60 44
kartuska@ssm.gda.pl

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

ul. Grunwaldzka 244
80-314 Gdańsk
tel. 48 58 520 68 50
biuro@ssm.gda.pl